LIGA PRVAKA

Grupa E: Leverkusen šokirao Tottenham na Wembleyju, Monaco u prvom dijelu “razbio” CSKA

Leverkusen slavljem na Wembleyju preskočilo Tottenham, Monaco u prvih 45 minuta riješio moskovski CSKA.

U prvom susretu skupine E Lige prvaka Tottenham je na Wembleyju dočekao Bayer iz Leverkusena. U tvrdoj utakmici bez puno prilika na predah se otišlo s početnih 0:0. U nastavku Leverkusen je u 65. minuti preko Kevina Kampla stigao do vodstva kojeg su uspjeli sačuvati do kraja susreta i zakomplicirati stvari u ovoj skupini. Pijetlovima očito Wembley ne odgovara jer ni nakon druge utakmice nisu uspjeli upisati sva tri boda.

U drugom dvoboju Monaco je ugostio moskovski CSKA i riješio pitanje pobjednika u prvih 45 minuta. U 13. minuti mrežu gostiju načeo je Germain i u ranoj fazi utakmice doveo Monaco u prednost. Tada na scenu stupa kapetan Monaca Radamel Falcao koji je podsjetio na stare dane kada je bio ponajbolji napadač svijeta. Prvo je u 29. minuti poduplao vodstvo Monaca da bi u 40. minuti riješio pitanje pobjednika svojim drugim pogotkom na susretu. Ovom pobjedom Monaco je sa osam bodova zasjeo na vrh skupine.

Liga prvaka, Grupa E: 4.kolo:
Tottenham – Leverkusen 0:1
Monaco – CSKA Moskva 3:0