Hajduk ostvario drugu pobjedu na pripremama, prvijenac Ohandze

Hajduk je pred oko 2000 gledatelja u Austriji pobijedio Ried rezultatom 1:0.

HNK Hajduk je pod ravnanjem novog trenera Damira Burića ostvario i drugu pobjedu na pripremama za novu sezonu. Ovoga puta su Bijeli bili bolji od austrijskog prvoligaša Rieda razultatom 1:0, a prvijenac u dresu Hajduka postigao je novi napadač Ohandza.

Utakmica se igrala pred oko dvije tisuće gledatelja koju su pohodili i predstavnici Torcide. Hajduk je u prvome poluvremenu bio puno bolja momčad i velika je šteta što Bili nisu uspjeli kapitalizirati svoju nadmoć pokušajima Caktaša, Vlašića, Malokua i Mikanovića.

U drugi dio krenuli su Ohandza i Bencun umjesto Maglice i Malokua što se do kraja pokazalo krucijalnim zamjenama trenera Burića jer je već u 59. minuti Ohandza pogodio za pobjedu i svoj prvijenac u dresu Hajduka. Asistenciju je upisao također novak u redovima Hajduka Ante Roguljić.

Do kraja je Hajduk napravio još nekoliko izmjena, ali većih prilika s obje strane nije bilo. Sljedeći pripremni dvoboj Hajduk igra protiv trećeligaša Steyra 27. lipnja u subotu.