Hajduk pripreme zaključio remijem protiv Rubina

Pripremna utakmica: Hajduk - Rubin 1:1. U 52. minuti gol za Hajduk postigao je Mijo Caktaš

Mijo Caktaš/Getty Images

Nogometaši splitskog Hajduka dio priprema odrađen u Sloveniji zaključili su prijateljskom utakmicom sa snažnim Rubinom iz Kazana. Momčad Igora Tudora odigrala je odlično te je susret završio rezultatom 1:1.

Poveli su Rusi u 33. minuti pogotkom Marka Devića, reprezentativca Ukrajine srpskih korijena. Dvije minute kasnije Filip Bradarić nije uspio pogoditi iz najstrože kazne, drugi put u dvije utakmice. Ipak u 52. minuti stvari je na  početak vratio Mijo Caktaš. Do kraja utakmice mreže se nisu tresle, te je tako Hajduk neporažen završio susret sa odličnim Rusima.