Hajduk startao pobjedom protiv Dinama

Oreščanin na raspolaganju nije imao Jradija i novo pojačanje Tahiraja.

Nogometaši Hajduka odigrali su nakon četiri treninga prvu prijateljsku utakmicu na pripremama u Beleku. Protivnik bilih bio je Dinama iz Bukurešta, a momčad Siniše Oreščanina slavila je rezultatom 2:0.

Hajduk – Dinamo Bukurešt 2:0 (1:0)

strijelci: 1:0 Caktaš 4′, 2:0 Gyurcso 79′

Hajduk: Duka, Hamza, Nejašmić, Caktaš, Šego, Palaversa, Jairo, Vučur, Fomitchow, Tudor, Vušković. Klupa: Posavec, Mikulić, Gyurcso, Blagaić, Pasariček, Batarelo, Delić, Ivanovski, Kalik, Jurić, Sahiti, Bašić, Ismajli, Teklić.

Dinamo: Alexandru, Ait-Atmane, Ciubutariu, Cretu, Filip, Grigore, Longher, Montini, Mustoe, Sorescu, Zenke.

Hajduk je poveo već u četvrtoj minuti, lijepu akciju iz vrlo teške situacije realizirao je Mijo Caktaš snažnim udarcem pod gredu.

U 79. minuti, Ardijan Ismajli je dao fantastičnu dubinsku loptu, Adam Gyurcso se lijepo ubacio iza leđa obrane, obradio loptu i poslao je u mrežu za potvrdu pobjede.