Hajrović donio pobjedu Dinamu!

Odličan debi Hajrovića.

Dinamo je u prijateljskoj utakmici pobijedio slovensku momčad Krško rezultatom 2:1. Modri su slavili pogotcima Soudanija s bijele točke i Hajrovića, novopridošlog pojačanja.

Dinamo je rano poveo, Soudani je ubacio a lopta se odbila od Jakolića i sudac je pokazao na bijelu točku. Slovenci su se žalili, ali nije urodilo plodom,iako su bili u pravu. Soudani je zabio za 1:0. Nakon par minuta Krško je uzvratilo iz kontranapada, a strijelac je bio Vekić.

Pobjedu Modrima donio je Izet Hajrović pogotkom iz blizine nakon što su ga zaboravili braniči slovenske momčadi.

Strijelci: 1:0 – Soudani (7-11m), 1:1 – Vekić (9), 2:1 – Hajrović (68).
Dinamo (4-2-3-1): Zagorac – Rrahmani, Benković, Lešković, Lecjaks – Doumbia, Moro – Soudani, Ćorić, Olmo – Gavranović (drugo poluvrijeme: Horkaš – Đurasek, Rrahmani, Lešković, Lecjaks – Muhar, Gojak – Hajrović, Fiolić, Marin – Hodžić)