Halilović s Barcelonom B konačno pronašao žrtvu

Alen Halilović i njegova Barcelona B pobijedili su kod kuće Ponferradino...

Alen Halilović/foto: Instagram

Barcelona B konačno je upisala tri prvenstvena boda! Pobjedu, na koju čekaju od 31. siječnja, ostvarili su protiv Ponferradina (2:1), a u trijumfu je sudjelovao i naš Alen Halilović.

Mlada Barca polako izlazi iz rezultatske krize koja je počela ozbiljno nagrizati jednu od najboljih omladinskih škola na svijetu. Viđali smo tako sukobe igrača s trenerima, nezadovoljstvo u medijima, nedolično ponašanje…

Pred svojim je navijačima u 35. kolu napokon uspjela slaviti – poveli su u 50. minuti zaslugom Alexa Grimalda, deset minuta prije kraja izjednačio je Acoran, no domaći su uspjeli poentirati u 85. (Munir) i tako uknjižiti vrlo važan trobod u borbi za ostanak u ligi.

Alen Halilović na terenu je proveo 65 minuta.