Hattrick Kulenovića za slavlje Jarnijeve u-20 protiv Bjelorusije

Jedini pogodak Bjelorusa djelo je bivšeg Dinamovca Lisakovicha.

Sandro Kulenović/Foto: Mario Ćužić - ZNA

Na stadionu Hrvatskog dragovoljca u Sigetu odigran je prijateljski dvoboj hrvatske i bjeloruske nacionalne selekcije za uzrast do 20 godina.

Izabranici Roberta Jarnija slavili su rezultatom 3:1, a sva je tri pogotka za Hrvatsku postigao Sandro Kulenović napadač poljske Legije. Kulenović je u 35. minuti doveo Hrvatsku u vodstvo, a potom je poentirao i dva puta u nastavku, u 49. i 55. minuti. Na samom početku drugog poluvremena Davor Lovren je imao priliku zabiti s bijele točke, no bjeloruski je vratar obranio njegov udarac.

Počasni pogodak za Bjelorusiju postigao je bivši igrač Dinama Vitali Lisakovich. Drugi susret istih suparnika na rasporedu je u petak, 16. studenoga u Lučkom, s početkom u 12:00 sati.