Hezonja debitirao u NBA-u porazom od Washingtona

Mario Hezonja odradio je solidnu prvu partiju na NBA parketima...

Mario Hezonja/Foto: facebook.com/mariohezonja

Talentirani hrvatski košarkaš Mario Hezonja debitirao je u NBA-u u utakmici svoga Orlanda i Washingtona, odnosno porazu ‘čarobnjaka’ rezultatom 88:87.

Hezonja je vrhunski otvorio utakmicu, zabio je osam poena (ukupno 11) u prvih nekoliko minuta uz šut 3/4 i dvije trice, a vrijedi spomenuti i kako je prilično samouvjereno, nakon desetak sekundi ulaska u ogled, potegnuo tricu te – pogodio.

Svojom je trećom tricom tri minute prije kraja derbija Orlando doveo i do tri poena prednosti, no Wizardsi se vraćaju preko Johna Walla, koji je u jednoj četvrtini postigao čak 12 koševa. Nakon jedne dvojbene odluke suca, Magic je imao čak i posljednji napad za slavlje, ali Vučević je iz teške pozicije promašio šut za pobjedu.

U sljedećoj će utakmici Magic zaigrati protiv Thundera, a potom slijedi gostovanja protiv Bucksa…