Hezonja dobar u pobjedi Orlanda, Šarić neraspoložen u porazu Philadelphije.

Hezonja solidan, Šarić loš

Mario Hezonja/Foto: facebook.com/Mario-Hezonja

Orlando Magic upisao je treću pobjedu zaredom. Niz su nastavili nakon sinoćnje pobjede 88:86 na domaćem parketu protiv Washington Wizardsa. U pobjedi Orlanda sudjelovao je naš Mario Hezonja koji je napokon dobio veću minutažu. U malo manje od 26 minuta koliko je proveo na parketu Hezonja je upisao devet koševa (šut za dva poena 4/5, šut za tri poena 0/4, slobodna bacanja 1/2), ugrabio dva skoka i podijelio dvije asistencije svojim suigračima. Najbolji u redovima Orlanda bio je Jeff Green s 18 koševa, a isti broj koševa postigao je u redovima Washingtona Markieff Morris. Damjan Rudež nije ulazio u igru za Orlando.

Philadelphia 76ers još ne zna za pobjedu u novoj sezoni NBA lige. U pet utakmica upisali su isti broj poraza. Zadnji poraz dogodio im se sinoć na domaćem parketu. Izgubili su od branitelja naslova Cleveland Cavaliersa sa 102:101. U porazu svoje momčadi nije se istaknuo Dario Šarić. Upisao je tri koša (šut za dva poena 1/4, šut za tri poena 0/1, slobodna bacanja 1/2), dvije asistencije i sedam skokova u nešto manje od 18 minuta provedenih u igri. Najbolji u gostujućoj momčadi bio je najbolji igrač današnjice Lebron James s 25 koševa, 14 asistencija i 8 skokova, a kod poraženih Joel Embiid s 22 koša. Ovim učinkom Lebron se probio na listu 10 najboljih strijelaca u povijesti NBA lige pretekavši Hakeema Olajuwona te je sada na brojci od 26 970 koševa u karijeri.