Hezonja sve bolji u Orlandu, u pobjedu ugradio 19 koševa

Mario Hezonja pruža sve bolje partije u dresu Orlanda...

Mario Hezonja/Foto: facebook.com/Mario-Hezonja

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja odigrao je vrhunsku utakmicu za Orlando Magic, koji je u svojem pretposljednjem pripremnom ogledu uoči početka nove NBA sezone kao domaćin pobijedio New Orleans Pelicanse.

Mladi je Dubrovčanin u 28 minuta provedenih na parketu postigao 19 koševa uz šut iz igre 6-10 i slobodna bacanja 3-4, uz četiri skoka i dvije asistencije.

Hezonja je u utakmicu krenuo s klupe, no bio je jedan od važnijih igrača u svojoj momčadi, pogotovo u drugom poluvremenu, u kojem je Orlando nadoknadio zaostatak od 10 koševa iz prvoga dijela utakmice.

Hezonja je tako realizirao četiri od šest pokušaja za tricu, a uz to je i vrlo dobro surađivao s crnogorskim centrom Nikolom Vučevićem, koji je utakmicu završio s 24 poena i 14 skokova. Najbolji kod Pelicansa bio je Anthony Davis s 33  koša  i 16 skokova.