HNL: Cibalia pobijedila Lokose u Kranjčevićevoj!

Cibalia je unatoč pobjedi ostala na osmom mjestu ljestvice, dok su Lokosi i dalje na šestoj poziciji.

Lokomotiva je u Kranjčevićevoj ugostila Cibaliju u sklopu 18. kola HT Prve lige, a gosti iz Vinkovaca odnijeli su pobjedu rezultatom 3:1.

Cibalia je povela u 37. minuti kada je precizan bio Frane Ikić.

Domaćin dolazi do izjednačenja u 75. minuti preko Denisa Kolingera. Međutim, šest minuta poslije gosti ponovno vode pogotkom Tomislava Štrklja.

Ivan Galić potvrđuje pobjedu Cibalije u 88. minuti za konačnih 3:1.

Cibalia je unatoč pobjedi ostala na osmom mjestu ljestvice, dok su Lokosi i dalje na šestoj poziciji. U sljedećem kolu Vinkovčani gostuju kod Intera u Zaprešiću 8. prosinca, dok Lokomotiva 10. prosinca dočekuje Hajduk.

Od 18 sati prvoplasirani Dinamo na Maksimiru dočekuje zaprešički Inter.