HNL: Golijada u Kranjčevićevoj završila pobjedom domaćina

Lokomotiva je porazila Slaven Belupo s 5:2.

Posljednji susret 29. kola HT prve lige odigrao se u Kranjčevićevoj. Lokomotiva je ugostila Slaven Belupo te upisala visoku pobjedu od 5:2.

Dobar nogomet se danas igrao u Kranjčevićevoj. Vidjeli smo sedam pogodaka, a obje ekipe stvorile su pregršt prilika. Prvi u vodstvo dolaze domaćini pogotkom u 26. minuti, a strijelac je bio kapetan Lokosa Ivan Šunjić. Samo pet minuta kasnije Ivan Krstanović povećava vodstvo nakon asistencije Dejana Radonjića. Nakon primljenog pogotka u 31. minuti bude se gosti te Mirko Ivanovski pogocima u 32. i 38. minuti vraća stvari na početak.

Drugi dio opet su bolje otvorili domaćini, a bolja igra došla je na naplatu u 55. minuti kada Mario Burić postiže svoj prvijenac u ovoj sezoni. Nakon toga nizale su se dobre prilike s obje strane, ali sljedeći pogodak vidjeli smo tek u 84. minuti. Nakon ubačaja s desne strane, Dejan Radonjić postiže svoj drugi prvenstveni pogodak. U 90. minuti prekrasan pogodak te točku na i stavlja Dejan Radonjić još jednim pogotkom u mreži Markovića.

Ovom pobjedom Lokomotiva je preskočila Slaven Belupo te se trenutno nalazi na šestom mjestu. U sljedećem kolu Lokosi gostuju kod Rudeša, dok je Slaven Belupo domaćin Interu.

Strijelci: Šunjić (26.min), Krstanović (31. min), Burić (55. min), Radonjić (84.,90. min), Ivanovski ( 32., 38. min)

Lokomotiva: Hendija, Karačić, Musa, Datković, Kolinger, Burić, Knežević, Šunjić, Kastrati, Radonjić, Krstanović

Slaven Belupo: Marković, Kitanovski, Goda, Musa, Katić, Brezovec, Burić, Trebotić, Doležal, Arap, Ivanovski