HNL: Hajduk i Dinamo bez pogodaka na Poljudu

Blijedi Vječni derbi.

Splitski Hajduk ugostio je Dinamo u Vječnom derbiju na Poljudu i remizirao bez pogodaka, 0:0.

U petoj minuti Posavec je obranio udarac Šunjića, a to je ujedno bila i jedina veća prilika u prvom dijelu, u kojemu je Hajduk dominirao posjedom, ali bez pravih prilika.

21 472 gledatelja u nastavku je vidjelo promjene u redovima Modrih, jer je Bjelica u igru odlučio uvesti Ademija i Kadziora. No, ponovno je Šunjić bio najraspoloženiji i pucao je pored gola, da bi Olmo 12 minuta prije kraja pucao pored gola. Najveću priliku Bilih imao je Mijo Caktaš i to u 83. minuti, no Livaković je uspješno obranio njegov udarac pa je ostalo 0:0.