12. kolo 1. HNL

HNL: Inter Zaprešić uzeo puni plijen u Koprivnici!

Inter Zaprešić kući se vraća s tri boda osvojena na teškom gostovanju u Koprivnici.

Slaven Belupo ugostio je na Gradskom stadionu Inter iz Zaprešića u sklopu 12. kola 1. HNL i pritom upisao poraz 1:2.

Momčad iz Koprivnice slovila je za blagog favorita pogotovo jer su igrali na domaćem terenu. Međutim, “Div iz predgrađa” je uzeo sva tri boda na teškom gostovanju, a junak utakmice bio je dvostruki strijelac Komnen Andrić.

Prvo je bio strijelac u 29. minuti, a “točku na i” postavio je svojim drugim pogotkom u 64. minuti. Mladi 22-godišnji srpski napačad stigao je u Inter ovog ljeta iz litavskog Žalgirisa, a ovo su mu bili prvi golovi u HNL-u. Za domaćine je poraz ublažio napadač Vice Kendeš golom u 81. minuti.

Od 19 sati posljednju utakmicu kola zaključuju Hajduk i Cibalia na Poljudu.