Riječani do pobjede u posljednjim minutama utakmice, jedini pogodak postigao je Jakov Puljić.

Nogometaši Rijeke krenuli su u lov na 19. pobjedu u Hrvatski Telekom Prvoj ligi, nakon početnog izmjenjivanja posjeda lopte, prva do prilike pristiže momčad s Kvarnera. U sedmoj minuti na sredini igrališta loptu uzima Maxwell Acosty i zapošljava Antonia Mirka Čolaka, koji s lijeve gađa ravno u vratara Marka Malenicu. Gosti su do prve prilike došli deset minuta kasnije, s ruba kaznenog prostora pokušava Haris Hajradinović, blokiran pokušaj završava u rukama Simona Sluge. Još ljepšu priliku imala je Rijeka minutu kasnije, ponovo je bio u napada Acosty, međutim Heber nije uspio skrenuti loptu u gol Osječana. Pet minuta prije kraja imao je Heber još jednu priliku za postizanjem pogotka, loptu je ipak poslao preko gola gostiju i ostaje kod rezultata 0:0. Već u sljedećem napadu prijeti Osijek, izveli su brzi protunapad, koji završava u korneru i na poluvrijeme se odlazi rezultatom s početka utakmice.

Nastavak su bolje otvorili gosti, već u petoj minuti nastavka u prilici se našao Dmytro Lopa, s desne strane mjerio je ravno u Slugu. Brzi Acosty sjurio je desnom stranom i njegov pokušaj iz blizine zaustavlja Malenica. Deset minuta kasnije najljepši pokušaj ponovo imao je Acosty, ipak atraktivan pokušaj škaricama završava pored gola gostiju. Još ljepšu priliku imao je Domagoj Pavičić, u 67. minuti u kaznenom prostoru našao ga je Alexander Gorgon, s jedanaest metara loše je pogodio loptu, koja još jednom prolazi pored gola. U posljednjih dvadeset minuta Riječani pritišću, a u 74. minuti igraju s igračem više jer je zbog drugog žutog kartona isključen Mirko Marić. Prije toga glavom je zaprijetio Gorgon, lopta je završila daleko od gola Osječana. Upornost domaćina isplatila se u 88. minuti, kada odbijanac nakon pokušaja Gorgona, u gol Osječana šalje Jakov Puljić, u igru je ušao pet minuta prije. Do kraja utakmice nije bilo prilika i Rijeka je stigla do 19. pobjede u sezoni.

HNK Rijeka – NK Osijek 1:0