Hokej na ledu: Hrvatska odmjerila snage sa Srbijom

Hrvatska hokejaška reprezentacija gostovala kod Srbije.

Hrvatski hokejaši na ledu odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu, nakon Slovenije odmjerili su snage s još jednom susjednom reprezentacijom. Protiv Srbije je Hrvatska dobro otvorila susret, na kraju su ipak upisali još jedan poraz, domaćin je slavio rezultatom 2:1.

Hrvatska je povela već u 53. sekundi susreta, jedini pogodak u dresu Hrvatske zabija Bruno Fićur. Do kraja susreta nisu uspjeli svladati vratara Srbije Rankovića, obranio je čak 30 pokušaja. Domaćin je uspio izjednačiti u drugoj trećini, pogodak za izjednačenje postiže Kerezović u 23. minuti. Imala je Hrvatska nekoliko prilika za novo vodstvo, ipak pločica je završila u golu Tomljanovića i Srbija je pogotkom Sabadoša u 44. minuti povela. Do kraja utakmice rezultat se nije promijenio i domaćin je upisao minimalnu pobjedu.

Srbija – Hrvatska 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Kerezović 23′, Sabadoš 44.’; Fićur 1′

HRVATSKA: Tomljenović, Nikolić, Tadić, Vedlin, Zanoski, Brile, Jezbec, Puzić, Mirić, Fićur, Vukoja, Kegalj, Senzel, F. Jarčov, Janković, Šakić, Ljubić, Smolec, Mikulić, Brenčun, L. Jarčov