Hokejaši Medveščaka u seriji od četiri pobjede!

KHL Medveščak vs Traktor Čeljabinsk: 2-1 (0-0, 1-0, 1-1).

Hokejaši zagrebačkog Medveščaka su ostvarili četvrtu uzastopnu pobjedu u KHL-u i to na domaćem terenu protiv Traktora iz Čeljabinska rezultatom 2-1 (0-0, 1-0, 1-1).

Medvjedi su u Domu sportova utakmicu riješili nakon 30. minute kada je Gilbert Brule zabio za vodstvo, dok je u trećoj trećini, točnije u 49. minuti za dvostruko vodstvo i potvrdu pobjede pogodio Edwin Hedberg. Aleksandar Ribakov je četiri minute kasnije pogodio za konačnih 2:1.

Ovom pobjedom se Medveščak ustalio u gornjem domu Zapadne konferencije na petom mjestu uz četiri boda zaostatka i utakmicu više od vodećeg CSKA. Sljedeći susret u Medvjeđem brlogu se igra već u srijedu kada će domaći hokejaši ugostiti Neftehimik iz Nižnjekamska.