HRS: PORAZ JUNIORA U PRIPREMNOJ UTAKMICI

SLOVENIJA-HRVATSKA 27:22 (12:11)

Hrvatska muška juniorska rukometna reprezentacija u sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo u Alžiru odigrala je prijateljsku utakmicu s reprezentacijom Slovenije.

Nakon dobrog otvaranja utakmice i dva gola prednosti koju su čuvali sve do kraja prvog poluvremena, trenutak nepažnje i pokoja greška Sloveniju je dovela do izjednačenja i minimalne prednosti od plus jedan na poluvremenu. U nastavku drugog poluvremena povećavali su svoju prednost, pa su tako izabranici Hrvoja Horvata upisali poraz s rezultatom 27:22 (12:11).

Najraspoloženiji igrači hrvatske reprezentacije bili su Ante Babić i David Mandić s četiri pogotka, dok su se kod Slovenije istaknuli Vlah s pet i Kikanović sa šest pogodaka.

HRVATSKA – SLOVENIJA 22:27 (11:12)

HRVATSKA: Stojanović, Špikić; Perić 1, Samardžić 2, Mandić 4, Pandža, Markušić 2, Jelinić, Radoš, Manci Mičević 3, Vrdoljak 1, Babić 4, Glavaš 1, Zobec, Medić 1, Hrstić 3

SLOVENIJA: Kikanovič 6, Ravlija, Bevec 1, Kavčić, Bergant, Zugan 1, Vlah 5, Krečić 2, Kotar, Strmljan, Sokolič 2, Knavs 2, Vrbič, Planinc 2, Marguč 2, Cvetko 3, Leben, Kastelic 1
Izbornik:Saša Prapotnik