Hrvat ponovno bez bodova! Austrijancu prva pobjeda u karijeri

Natko Zrnčić-Dim ponovno nije uspio upisati prve ovosezonske bodove.

Natko Zrnčić Dim/Getty Images

Austrijski skijaš Vincent Kriechmayr pobjednik je superveleslaloma za Svjetski kup voženog u američkom Beaver Creeku, on je do svoje prve pobjede u karijeri stigao sa 23 stotinke prednosti ispred drugog Norvežanina Kjetila Jansruda, odnosno 33 stotinke ispred trećeg sunarodnjaka Hannesa Reichelta.

Hrvatski predstavnik Natko Zrnčić-Dim niti u Beaver Creeku nije uspio osvojiti prve ovosezonske bodove, on je sa 2.47 sekundi zaostatka za pobjednikom zauzeo 39. mjesto, a 30. Kanađanin Manuel Osborne-Paradis, posljednji koji je osvojio bod bio je brži za 38 stotinki.

U ukupnom redoslijedu Svjetskog kupa vodi Jansrud sa 225 bodova, drugi je Kriechmayr sa 158, a treći Norvežanin Aksel Lund Svindal sa 145.