Hrvati opet sjajni u Bundesligi: Frankfurt slavio, Hoffenheim tri puta vodio

Eintracht se opet ugurao na mjesta koja vode u Ligu Prvaku.

U 27. kolu njemačke Bundeslige Andrej Kramarić i Ante Rebić upisali su po gol i asistenciju za Hoffenheim odnosno Frankfurt!

Hoffenheim je gostovao kod Borussije Mönchengladbach, no iako su tri puta vodili na kraju je završilo 3:3 (1:1). Andrej Kramarić je asistirao za prvi gol gostiju, a u strijelce se upisao u 58. minuti utakmice kada je realizirao kazneni udarac za vodstvo od 2:1. Naš reprezentativac je odigrao cijeli susret.

Braća Niko i Robert Kovač te Ante Rebić slavili su na domaćem terenu protiv Mainza uvjerljivo s 3:0 (3:0). Kevin-Prince Boateng je Eintracht doveo rano u vodstvo, Ante Rebić je sredinom poluvremena najprije asistirao Luki Joviću za drugi pogodak, a pred kraj prvog dijela i sam je zatresao mrežu protivnika za konačnih 3:0.

U ostalim susretima Hamburg je na svom terenu poražen od berlinske Herthe 1:2 unatoč vodstvu i tako ostao i dalje sedam bodova udaljen od zone spasa. Werder Bremen je bez većih poteškoća svladao Augsburg u gostima 3:1. Sinoć je Stuttgart također na gostovanju slavio kod Freiburga 2:1.