Hrvatska nogometašice (U-19) poražene od Islanda

Hrvatska je doživjela minimalan poraz (0:1) iako je od 32. minute igrala s igračem više

Nakon poraza 7:0 u prvom kolu od Španjolske, izabranice Roberta Krznarića morale su stisnuti ruku i reprezentativkama Islanda.

Doživjele su minimalan poraz (0:1), a jedini je pogodak na susretu postigla Ingibjörg Sigurdardóttir, nakon kornera, već u petoj minuti utakmice.

U 32. minuti isključena je Gudrun Sigurdardóttir zbog prekršaja na Mateji Bošnjak, no unatoč nekoliko udaraca u okvir islandskog gola, Hrvatice nisu uspjele doći do izjednačenja.

Hrvatska U-19 nastupila je u sastavu Maljak, Devčić, Dokuzović, Kristić, Zrno, Parlov, Bošnjak, Stanić, Maltašić, Sudan i Škvarić, a još su igrale Dujmović, Tunić i Šegota.

U drugoj utakmici drugog kola Španjolska je vrlo uvjerljivo nadjačala domaće Litavke, rezultatom 14:0.

U posljednjem, trećem kolu, Hrvatska će igrati protiv Litve.