Hrvatska nogometna reprezentacija do 16 godina poražena od Italije

Prijateljska utakmica: Italija - Hrvatska 2:1. Drugi susret dvaju reprezentacija bit će odigran u četvrtak u 11 sati u mjestu Gradisca d'Isonzo.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 16 godina poražena je u prijateljskoj utakmici protiv izgubila je u prijateljskom ogledu od vršnjaka iz Italije s 2:1. Hrvatska je povela pogotkom Josipa Brekala u 49. minuti.

Gosti su izjednačili u 76. minuti golom Hackima Mastoura, a minutu kasnije pogodak je postigao i Gianluca Scamacca za konačnih 1:2. Mastoura i Samacca ušli su u utakmicu s klupe.

Hrvatska je pod vodstvom izbornika Luke Pavlovića igrala u sljedećem sastavu: Ivan Nevistić, Matej Hudeček, Borna Sosa, Borna Borovec, Branimir Kalaica, Vinko Soldo, Josip Brekalo, Luka Pasariček, Antonio Lukanović, Nikola Moro, Davor Lovren (još su igrali: Silvio Malkoč, Adrian Zenko, Karlo Igor Majić).

Drugi susret dvaju reprezentacija bit će odigran u četvrtak u 11 sati u mjestu Gradisca d’Isonzo.