Hrvatska osvaja treće mjesto i ostaje u Diviziji IIB!

Hrvatska poražena od Španjolaca rezultatom 1:3.

Hrvatski hokejaši uzrasta do 20 godina završili su s utakmicama Divizije IIB u Beogradu, vršnjaci iz Španjolske slavili su rezultatom 1:3. Hrvatska je na kraju osvojila treće mjesto, pored tri pobjede upisala je i dva poraza.

Prvu trećinu rezultatom 0:1 dobili su Španjolci, pogodak su postigli nakon vračanja isključenog Denisa Matića, strijelac je bio Ander Arraras u devetoj minuti. Hrvatska se u igru vraća u 30. minuti, pogodak za izjednačenje postigao je kapetan Bruno Fičur. U posljednju trećinu ušlo se rezultatom 1:1, koju su bolje odigrali protivnici iz Španjolske. U posljednjem dijelu postigli su dva pogotka, strijelac oba bio je Dorian Donath, u 48. minuti i 37 sekundi prije kraja susreta u prazan gol. Španjolci su uputili čak duplo više udaraca prema golu vratara Nikolića. Hrvatska u drugoj trećini nije iskoristila čak četiri prilike s igračem više na ledu i Španjolci su pobjedom osigurali prvo mjesto te napredovanje u viši rang tog natjecanja.