Hrvatska pobijedila Sloveniju

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija jučer je deklasirala reprezentativke Slovenije u trening utakmici. Odigrana su četiri seta, a naše odbojkašice bile su bolje s 3:1(25:21, 25:16, 25:13 i 16:25).

Nakon poraza od Azerbajdžana hrvatske reprezentativke su pobijedile reprezentativke Slovenije sa 3:1 u setovima. U prva tri seta naše odbojkašice su potpunosti nadigrale reprezenativke Slovenije (25:21, 25:16, 25:13) dok su se u zadnjem setu malo opustile i dopustile slovenkama da im uzmu set (16:25).

Obje momčadi su se dosta rotirale tako da su izbornici pružili priliku skoro svim odbojkašicama. Za Hrvatsku su  prva dva seta odigrale Brčić, Fabris, Poljak, Miloš, Jerkov, Topić i Božičević.

Pripreme u Mariboru napreduju vrlo dobro i djevojke iz dana u dan podižu formu što je vrlo dobar znak. Iduća prijateljska utakmica zakazana je za subotu.