MAĐARSKA - HRVATSKA 2:4 (1:1)

HRVATSKA PONOVNO BOLJA OD MAĐARSKE

Prijateljska utakmica, Zalaegerszeg.

Hrvatska reprezentacija u futsalu dva je puta u dva dana nadjačala svoje domaćine, izabranu vrstu Mađarske.

Nakon 4:0 u prvom prijateljskom dvoboju odigranom u utorak, Stankovićevi su izabranici svladali Mađare i u srijedu, rezultatom 4:2.

Već u prvoj minuti pala su dva gola: Grcić je opet doveo Hrvatsku u vodstvo, no odmah je poravnao Klacsak.

U drugom poluvremenu Postružin s dva pogotka te Jelovčić donose Hrvatskoj prednost 4:1, da bi u samoj završnici Komaromi ublažio mađarski poraz.

MAĐARSKA – HRVATSKA 2:4 (1:1)

Strijelci: 0:1 – Grcić (1′), 1:1 – Klacsak (1′), 1:2 – Postružin (31′), 1:3 – Jelovčić (34′), 1:4 – Postružin (38′), 2:4 – Komaromi (40′)

Hrvatska: Bilić, Grcić, Jelovčić, Marinović, Novak, Kanjuh, Grbeša, Kazazić, Babić, Perić, Grbić, Luketin, Postružin, Jelavić, Jukić. Izbornik: M. Stanković