Hrvatska U-16 reprezentacija upisala pobjedu i poraz protiv Azerbajdžana

Prijateljske utakmice: Hrvatska - Azerbajdžan 3:2, Hrvatska - Azerbajdžan 1:2

Hrvatska U-16 odigrala je dvije prijateljske utakmice protiv odgovarajuće selekcije Azerbajdžana te ubilježila pobjedu i poraz.

U provm ogledu hrvatski nogometaši do 16 godina pod vodstvom izbornika Pavlovića pobijedili su Azerbajdžan 3:2. Mladi Hrvati poveli su 3:0 golovima Filipovića, Kulenovića te Ilića, s 11 metara, da bi gosti smanjili preko Gulera i Kasumova.

U drugom ogledu istih suparnika pobjedu su odnijeli Azerbajdžanci, rezultatom 2:1.

Gosti su poveli već u prvoj minuti, zahvaljujući kapetanu Nabijevu, a izjednačio je Kulenović u 25. minuti. No, Nabijev je ponovno bio precizan za slavlje svoje momčadi.