Hrvatska U-18 reprezentacija poražena od Italije

Prijateljska utakmica: Italija - Hrvatska 3:1 (Minelli 5', Bifulco 31', Vassallo 86'/Knežević 65'),

Fran Brodić/Getty Images

Prijateljska utakmica (U-18)

ITALIJA – HRVATSKA 3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 – Minelli (5′), 2:0 – Bifulco (31′), 2:1 – Knežević (65′), 3:1 – Vassallo (86′)

HRVATSKA: Buntić, Plantak, Kalaica, Benković, Anočić, Balić, Knežević, Moro, Matić, Dabro, Brodić. (Još su igrali: Gujić, Mikulić, Bitunjac, Džalto, Rašić, Rapaić i Andačić).

Dva dana nakon ogleda seniorskih reprezentacija na San Siru, koji je završio bez pobjednika, Italija U-18 nadjačala je po kišnom vremenu goste iz Hrvatske rezultatom 3:1.

Domaćini su poveli pogocima Minellija u petoj i Bifulca u 31. minuti, nakon čega je momčad Zorana Vulića uzvratila prečkom Mikulića i pokušajem Dabra koji je zaustavljen na crti.

Hrvatska je uspjela smanjiti u 65. minuti, preko Kneževića, da bi u samoj završnici talijansku pobjedu ipak potvrdio Vassallo.