Hrvatska u-20 i drugi puta slavila protiv Bjelorusije

U dvije utakmice ukupan rezultat je 5:1.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 20 godina upisala je i drugu pobjedu protiv vršnjaka Bjelorusije. Nakon sigetskih 3:1 momčad Roberta Jarnija u Lučkom je bila bolja rezultatom 2:0.

Nakon što je u prvoj utakmici Bjeloruse sam pobijedio Sandro Kulenović, ovog puta ga je Jarni ostavio na klupi i koristio samo drugo poluvrijeme. Hrvatska je povela pet minuta prije isteka prvog poluvremena, a pogodak je postigao Karlo Butić, napadač talijanske Ternane.

Pobjedu Hrvatske potvrdio je u 64. minuti Ivan Vujčić, koji također igra u Italiji, u Sampdoriji. Izbornik Jarni u obje utakmice je koristio svih 22 igrača koje je pozvao.