Hrvatska U-20 reprezentacija izgubila od SAD-a

Mlada hrvatska reprezentacija nije se proslavila ni u utakmici protiv SAD-a. Amerikanci su slavili sa 1:0

Hrvatska mlada reprezentacija do 20 godina upisala je i drugi poraz u Austriji. Prvo je Katar prije dva dana pokazao da je bolji, a u drugom susretu slavili su Amerikanci. Izbornik Nenad Gračan može biti zabrinut jer Hrvatska igra očajno.

Mladi izabranici SAD-a do pobjede su došli zahvaljujući pogotku Galla u 64. minuti susreta, samo dvije minute nakon što ga je izbornik Tab Ramos poslao na travnjak.

Gall je jedan od najboljih igrača generacije SAD-a za koju je postigao tri pogotka na prošlom U-20 CONCACAF prvenstvu.

Za Hrvatsku su igrali: Ivušić, Stolnik, Mužek, Cve, Bagadur, Ikić, Klapan, Džoni, Faletar, Dangubić i Rebernik.
S klupe su još ušli: Miškić, Grabovac, Slunjski, Lovrić, Ceraj, Mance i Alghoul