Hrvatska U-21 razbila Crnu Goru

Mladi hrvatski reprezentativci svladali su, u prijateljskom dvoboju, susjednu reprezentaciju Crne Gore 3:1

Hrvatska U-21 reprezentacija pobijedila je Crnu Goru 3:1 u prijateljskoj utakmici na stadionu radnika u Sesvetama. Naši mladi reprezentativci ovakav rezultat postavili su u posljednjih 16. minuta utakmice.

Povela je Crna Gora preko Đorđevića u 32. minuti. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme, a zatim je od 74. minute počela dominacija Hrvatske. Prvo je zabio Dino Perić, preokret je donio Petar Mišić u 86., a povećanje vodstva i konačni rezultat postavio je Filip Krovinović u 87. minuti.

Još jednu prijateljsku utakmicu, Hrvatska će odigrati u ponedjeljak kada gostuje kod Grčke.

U ovom susretu za Hrvatsku su igrali Mikulić, Bartolec, Milić, Radošević, Šimunović, Perić, Brlek, J. Mišić, Perica, Pašalić, Kolar, a u drugom dijelu ušli su Mikanović, Capan, P. Mišić, Ivančić i Krovinović.