Hrvatski trener Ivan Jurić ‘razbio’ veliki Milan

U prvoj utakmici 10. kola Serie A između Genoe i Milana sva tri boda uzela je domaća ekipa hrvatskog trenera Ivana Jurića.

Genoa je zasluženo je visoko porazila veliki AC Milan sa 3:0. Domaćini su poveli već u 11. minuti preko Nikole Ninkovića. Gosti su u drugom dijelu ostali bez igrača nakon što je Paletta dobio crveni karton.

U 80. minuti Genoa je ipak došla do drugog gola. Lazović je poslao loptu pred gol Milana, a Kučka ju skrenuo u vlastitu mrežu za 2:0. Samo šest minuta kasnije Pavoletti je zabio za 3:0 i uvjerljivu pobjedu.

Mario Pašalić nije ulazio u igru. Napomenimo da mladi hrvatski reprezentativac još nije debitirao u crno crvenom dresu.