Ibrahimović i Pastore presudili Napoliju, Josip Radošević u nastavku ušao s klupe

Menadžer Rafael Benítez potvrdio je da će ove sezone računati na hrvatskog veznjaka

Josip Radošević/Getty Images

Josip Radošević odigrao je 10 minuta u prijateljskoj utakmici u kojoj je njegov Napoli kod kuće s 1:2 poražen od Paris Saint-Germaina. Napoli je od 51. minute bio u vodstvu pogotkom Higuaína, da bi za goste zabili Zlatan Ibrahimović u 55. i Javier Pastore u 77. minuti.

Rafael Benítez odlučio je Radoševića u igru ubaciti u 80. minuti umjesto Lorenza Insignea. Da će mu naš povremeni reprezentativac ove sezone biti važan, menadžer Napolija potvrdio je nakon utakmice odgovarajući na pitanje kakve su šanse da dovede Marouanea Fellainija.

– Ne treba nam Fellaini jer imamo Džemailija, Radoševića, Gargana, Inlera i Jorginha. To su sve igrači na koje računam – objasnio je Benítez.

Inače, prvi je nastup u dresu PSG-a upisao David Luiz, no loša je vijest za Parižane ozljeda njegovog sunarodnjaka i partnera na stoperskoj poziciji Thiaga Silve.