Indiana poražena na gostovanju u Oklahomi, Rudež samozatajan

Oklahoma City Thunder - Indiana Pacers 105:92 (30:20, 18:22, 32:27, 23:25)

Damjan Rudež i Devin Harris/Getty Images

Indiana Pacersi nakon tri pobjede u nizu upisali su poraz. Bolja je bila momčad Oklahome 105:92 kojoj je ovo šesto slavlje zaredom.

Domaća momčad vodila je od prvog do zadnjeg trenutka u utakmici, a ključnu seriju su napravili krajem treće i početkom četvrte četvrtine kada su iz izjednačene utakmice pobjegli na 20 razlike. Ponovno je fenomenalan bio Russell Westbrook koji je ostvario triple-double učinak (20 poena, 11 skokova, 10 asistencija), a najefikasniji je bio Serge Ibaka s 23 koša i 10 uhvaćenih lopti.

U momčadi Damjana Rudeža, C.J. Miles ubacio je 21 poen. Naš reprezentativac za 18 minuta ubacio je tri poena (trica 1/5) uz dva skoka i asistenciju.