Indiana pregazila Lakerse, Rudež bez poena

Indiana Pacersi neočekivano lako su svladali LA Lakerse.

Damjan Rudež/Foto Saša Trifunovski

Indiana Pacersi na domaćem terenu neočekivano lako su svladali momčad Los Angeles Lakersa. U prvom poluvremenu poveli su s nevjerojatnih 39 razlike i svima je bilo jasno da je utakmica tu već riješena. Na semaforu je u jednom trenutku svjetlilo 58:19, a Kobe Bryant i društvo imali su u tom trenutku šut iz igre 7/43.

U nastavku su Pacersi malo usporili, a tek u zadnjoj četvrtini momčad iz Kalifornije je izbjegla blamažu. Bryant je ubacio 21 poen, ali uz katastrofalan šut iz igre 8/26. Kod pobjednika Rodney Stuckey i C.J. Miles bili su najefikasniji s 20. Damjan Rudež igrao je 12 minuta, šutnuo tri trice, ali se nije upisao u strijelce.