Indiana slavila protiv Miamija, Rudežu skromna minutaža

Indiana Pacers - Miami Heat 112:89 (22:19, 29:28, 26:19, 35:23)

Damjan Rudež/Foto: Gettyimages

U direktnom dvoboju za doigravanje, Indiana Pacersi bili su bolji od Miami Heata 112:89. Priča večeri je povratak na teren jednog od najboljih NBA igrača, Paula Georga, nakon loma noge u sklopu priprema SAD-a za prošlogodišnje Svjetsko prvenstvo.

Poslije izjednačenog prvog poluvremena, domaćin je dodao gasa i bez problema riješio utakmicu u svoju korist. Povratkom Georga, očekivano je pala minutaža Damjanu Rudežu koji je igrao samo pet minuta i pritom ubacio jednu tricu. Najefikasniji je bio argentinski veteran Luis Scola s 23 poena. Solomon Hill zabio je 19, a povratnik George 13. Miami je predvodio Dwayne Wade s 27.