Mateo Kovačić odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Intera protiv Udinesea, a početkom drugog poluvremena izborio je jedanaesterac kojega je realizirao Icardi.

Mateo Kovačić/Foto: inter.it

Milanski Inter nastavlja se dizati i prezentirati dobre igre u završnici Serie A. U ‘uranjenom’ susretu 33. kola talijanskog prvenstva nerrazzuri su pobijedili Udinese s 2:1 te nakratko zauzeli sedmo mjesto, preskočivši Genou, koja ima boda manje, ali i utakmicu manje.

Susret je obilježio i velik broj javnih opomena – sudac je morao podijeliti čak jedanaest žutih i dva crvena kartona – iz igre su prijevremeno morali Udineseovi Maurizio Domizzi u 40. minuti te Emmanuel Agyemang Badu u 58. minuti.

Hrvatski veznjak Mateo Kovačić odigrao je svih 90 minuta u redovima gostujućeg sastava, a početkom drugog dijela izborio je kazneni udarac kojega je sigurno realizirao Mauro Icardi. Samo dvije minute trajalo je veselje Intera, izjednačio je potom Antonio Di Natale, no konačnu je pobjedu svojim prvim pogotkom u Serie A Interu donio Nijemac Lukas Podolski.

U redovima domaćih Stipe Perica u igru je ušao u 87. minuti, dok je Marcelo Brozović čitav ogled promatrao s Interove klupe za pričuve.