Interkontinentalni kup: Hrvatska izgubila od Kolumbije na otvaranju turnira

Hrvatska - Kolumbija 2:4 (2:2). Hrvatska je dvaput vodila u utakmici, ali nije izdržala

futsaldobrasil.com

Hrvatska futsal reprezentacija nastup na Interkontinentalnom kupu u Brazilu otvorila je porazom od Kolumbije 2:4. Hrvatska je dobro otvorila utakmicu, dvaput je vodila (1:0, 2:1), ali nije izdržala. Hrvatska je na put otišla bez izbornika Stankovića i nekoliko igrača.

Hrvatska je povela golom Ukalovića, Kolumbija je izjednačila preko Toroa. Novu prednost Hrvatskoj je donio Protega, ali Kolumbija je uzvratila prije poluvremena (2:2).

Drugo poluvrijeme pripalo je Kolumbiji, Hector je zabio za 3:2, a konačnih 4:2 stiglo je u trenutku kada je Hrvatska izvadila vratara da bi u napadu imala igrača više.  U idućoj utakmici Hrvatska će snage odmjerit s Čileom.