Istra 1961 i Inter poraženi u drugom kolu Arena Cupa

U finale će prvoplasirani iz skupine.

Nakon što su u prvom kolu Istra 1961 i zaprešićki Inter bili bolji od srpskog Žarkova i poljskog Zaglebia, u drugom kolu su zamijenili suparnike te su oboje doživjeli poraze.

Istra 1961 : Žarkovo  1:2 (0:1)

strijelci: 0:1 Marković (29), 0:2 Lukić (50), 1:2 Gomes (82).

Istra 1961: Čondrić, Grujević, Julio Rodriguez, Bosančić, Pavić, Galilea, Obeng, Ndi, Sane, Caicedo, Perić-Komšić. (još su igrali: Landeta, Rubić, Čuljak, Iglesias, Franić, Rufati, Ivančić, Lončar, Gomes, Gil, Burić, Maružin)

Žarkovo: Ščekić, Aleksić, Šaka, Petković, Manić, Kovalenko, Marković, Mijatović, Rajić, Radenović, Milojević (još su igrali: Čarapić, Milošević, Milović, Milenković, Vujčić, Milanović, Jovanović, Lukić, Mihajović, Kačavenda, Matijević, Kovačević)

Srpski drugoligaš poveo je preko Markovića u 29. minuti nakon greške vratara Čondrića, a početkom nastavka Lukić je povećao prednost gostiju. Pred kraj susreta debitant Madger Gomes smanjio je rezultat, ali poraz Istrijani nisu izbjegli.

Inter : Zaglebie 2:4 (2:3)

strijelci: 0:1 Nowak (11), 0:2 Prenga-AG (33), 1:2 Kaluđerović (36), 1:3 Pawlowski (41-11m), 2:3 Brezovac (43), 2:4 Inanishvili (57).

Inter: Kelava, Muhar, Tatomirović, Kaluđerović, Ajayi, Čeliković, Brezovac, Prenga, Bosec, Rak, Serdarov (još su igrali: Berković, Postonjski, Burzanović, Luštica, Haramuštek, Solomon, Nekić, Špoljarić, Šimunec, Jurilj, Valentić, Ljubić).

Zaglebie Sosnowiec: Kudla, Toth, Nowak, Nawotka, Pawlowski, Mozdzen, Cichocki, Udovičić, Babuarz, Mazek, Inanishvili (još su igrali: Perdijc, Mraz, Jedrych, Gabedava, Milewski, Polczak, Sanogo, Ryndak, Gressak, Kumor)

Inter je u golijadi poražen od poljskog prvoligaša. Poljaci su već nakon pola sata imali dva gola viška, Nowak je zabio u 11. minuti, a potom je Herdi Prenga poslao loptu iza leđa svog vratara Ivana Kelave. Tri minute kasnije Andrija Kaluđerović smanjio je prednost Zaglebia, no u 41. minuti Pawlowski zabija za 3:1 iz kaznenog udarca. Uoči odlaska na predah, Josip Brezovec je samnjio rezultat, a u nastavku susreta jedini gol zabio je Inanishvili za potvrdu pobjede.

Nakon dva kola sve momčadi imaju po tri boda. U posljednjem kolu sastaju se Inter – Istra 1961 te Žarkovo – Zaglebie.