Ivan Dodig ranije od planiranog ispraćen iz Memphisa

Ivan Dodig nije uspio izboriti četvrtfinale ATP turnira u Memphisu. Bolji je od njega ovoga puta bio Amerikanac John Isner...

Ivan Dodig/Getty Images

Hrvatski tenisač Ivan Dodig zaustavljen je u osmini finala ATP turnira u Memphisu. Bolji je za nešto više od sat vremena igre, rezultatom 6:4, 7:6 (5) bio domaći predstavnik John Isner.

Dvoboj je bio poprilično izjednačen, osobito u prvome setu i realno je mogao otići na bilo koju stranu. Na koncu su presudila dva gema – deseti u prvom setu pri Isnerovu vodstvu 5:4 te tie-break drugog seta, u kojem je treći nositelj turnira mini-breakom pobjegao na 6:3 i priskrbio si tri meč lopte, od kojih je iskoristio – posljednju.

Amerikanca u četvrtfinalu očekuje sunarodnjak Sam Querrey, dok će se naš tenisač morati okrenuti narednim izazovima.