ZOI: Ivica Kostelić 25., Natko Zrnčić Dim 27. na treningu spusta u Sočiju

Najbrži na treningu bio je Bode Miller (2:07.75 minute). Ivica je za Amerikancem zaostao 2,44 sekunde, a Natko Zrnčić Dim 2,52 sekunde

Natko Zrnčić Dim na treningu u Sočiju/Getty Images

Ivica Kostelić zauzeo je 25., a Natko Zrnčić Dim 27. mjesto na treningu spusta na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju. Stazu je najbrže prošao američki skijaš Bode Miller (2:07.75 minute). Drugi na treningu bio je Švicarac Patrick Kueng (+0,03), a treće mjesto zauzeo je Austrijanac Matthias Mayer (+0,17). Norvežanin Aksel Lund Svindal, jedan od glavnih favorita za zlatno odličje bio je osmi (+1,21).

Ivica je za Millerom zaostao 2,44 sekunde, a  Natko Zrnčić Dim +2,52 sekunde. Inače, Bode Miller ima 36 godina i nada se da će u Sočiju postati najstariji sportaš koji je osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u alpskom skijanju. Muška utrka spusta na rasporedu je u nedjelju, 9. veljače.

Rezultati treninga: 1. Bode Miller (SAD) 2:07,75, 2. Patrick Kueng (ŠVI) +0,03, 3. Matthias Mayer (AUT) +0,17, 4. Marco Sullivan (SAD) +0,51, 5. Christof Innerhofer (ITA) +0,69…. 25. Ivica Kostelić (HRV) +2,44, 27. Natko Zrnčić Dim (HRV) +2,52