Ivica Olić opet strijelac, Wolfsburg kod kuće poražen od Hannovera

Olić je osmim golom sezone izjednačio rezultat, ali su gosti preko Bittencourta odnijeli puni plijen (1:3). Ivan Perišić odigrao posljednjih pola sata za Vukove

Ivica Olić/Getty Images

BUNDESLIGA 18. kolo

WOLFSBURG – HANNOVER 96 1:3

Volkswagen Arena. Gledatelja: 25 000

Strijelci: 0:1 Rudnevs (28′) , 1:1 Olić (35′) , 1:2 Bittencourt (50′) , 1:3 Bittencourt (72′)

WOLFSBURG: Benaglio,  Naldo, Rodriguez, Knoche, Diego, Luiz Gustavo, Trasch (od 61′ Perišić), Medojević, De Bruyne, Arnold, Olić (od 69′ Dost)

HANNOVER 96: Zieler, Schulz, Marcelo, Sakai,  Huszti (od 83′ Andreasen), Stindl, Schmiedebach, Hoffmann, Bittencourt, Diouf, Rudnevs (od 90′ Schlaudraff)

Ivica Olić je ponovno zabio na početku drugog dijela sezone Bundeslige, ali to nije bilo dovoljno da Wolfsburg izbjegne domaći poraz u susretu sa Hannoverom. Poveo je Hannover 96 u 28. minuti preko Latvijca Rudnevsa, međutim nakon samo sedam minuta na scenu je stupio Olić koji je osmim golom sezone izjednačio rezultat na 1:1.S istim se rezultatom otišlo na odmor.

Nakon samo pet minuta nastavka Bittencourt ponovno dovodi goste u vodstvo, a isti igrač u 72. minuti postavlja konačni rezultat. Ivica Olić je igrao do 69. minute kada ga je zamjenio Dost, dok je drugi hrvatski reprezentativac u redovima Vukova Ivan Perišić u igru ušao u 61. minuti.