Ivica Olić postigao pogodak u porazu Wolfsburga

Schalke je na svom terenu porazio Wolfsburg rezultatom 3:2

U porazu svog Wolfsburga Ivica Olić postigao je pogodak za 3:1 u 37. minuti. U 72. minuti zamijenio ga je Nicklas Bendtner koji je samo nekoliko trenutaka kasnije zabio za konačnih 3:2. Drugi Hrvat u dresu Vukova, Ivan Perišić, odigrao je cijeli susret u Gelsenkirchenu. Strijelci za Schalke bili su Choupo Moting dva puta i Christian Fuchs.

Ovim porazom Wolfsburg je ostao na drugoj poziciji sa sedam bodova manje iza vodećeg Bayerna koji je slavio nad Hoffenheimom sa uvjerljivih 4:0. Schalke sa ova tri boda drži šestu poziciju, samo tri boda od četvrte pozicije koja vodi u Ligu prvaka.  Tin Jedvaj je u gostujućoj pobjedi Bayera nad Hannoverom ušao u 90. minuti zamijenivši Stefana Kiesslinga