Ivo Karlović poražen u 2. kolu ATP turnira u Miamiju

Najstariji igrač u najboljih 100 tenisača svijeta nije uspio poraziti kvalifikanta Alejandra Fallu koji je slavio u dva seta.

Nakon Borne Čorića, Hrvatska je izgubila i drugog predstavnika na Masters turniru u Miamiju. Ivo Karlović poražen je od 133. tenisača svijeta, Kolumbijca Alejandra Falle rezultatom 6:4, 6:2.

Nije to bio dan drugog hrvatskog reketa koji je ubacio samo četiri as servisa uz tri breaka Alejandra Falle. Odmah na početku meča Kolumbijac oduzima servis Karloviću koji je držao do kraja seta.

Falla je u drugom setu ukupno dva puta breaknuo Karlovića čime je upisao drugu pobjedu u tri meča protiv 22. tenisača svijeta iz Zagreba.

Fallu u trećem kolu čeka Francuz Gilles Simon koji je u drugom kolu izbacio Kazahstanca Mihaila Kukuškina.

Ivu Karlovića sada čekaju nastupi na Masters turniru u Monacu te na turnirima iz serije 250 u Casablanci i rumunjskoj prijestolnici Bukureštu.