Izbornik Goran Mrđen objavio popis reprezentativki za pripreme i kvalifikacijske utakmice

Izbornik Goran Mrđen objavio popis reprezentativki za pripreme i kvalifikacijske utakmice

Foto: Facebook / Hrvatska ženska rukometna reprezentacija
Hrvatska ženska seniorska rukometna reprezentacija okupit će se 5. lipnja u Zagrebu od kuda će krenuti put Osijeka gdje će trenirati i pripremati se za kvalifikacijske utakmice protiv Slovenije za plasman na Svjetsko prvenstvo 2017. u Njemačkoj, a na okupu će biti sve do 19. lipnja 2017.

Prva kvalifikacijska utakmica na rasporedu je 10. lipnja u Osijeku, u dvorani Gradski Vrt, s početkom u 18:00 sati, dok je uzvrat na rasporedu 15. lipnja u Celju, također s početkom u 18:00 sati.

U sklopu priprema Hrvatska će odigrati i prijateljsku utakmicu protiv reprezentacije Švedske, a taj susret na rasporedu je 7. lipnja u Osijeku s početkom u 19 sati. Same pripreme i kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2017. hrvatske rukometašice zaključit će prijateljskom utakmicom protiv Srbije, 16. lipnja, u Virovitici u sklopu obilježavanja 60. obljetnice Svjetskog prvenstva za žene kojemu je Virovitica 1957. bila jedan od domaćina.

Izbornik Goran Mrđen na ovu akciju pozvao je 20 igračica, a na popisu su se našle:

  1. Ivana Kapitanović – RK Podravka Vegeta
  2. Gabrijela Bešen – RK Sesvete Agroproteinka
  3. Tea Pijević  – RK Lokomotiva
  4. Paula Posavec – ŽRK Zrinski
  5. Kristina Plahinek – ŽRK Zamet
  6. Aneta Benko – RK Krim Mercator
  7. Nikolina Zadravec – RK Podravka Vegeta
  8. Katarina Ježić – Siofok KC
  9. Ana Debelić – RK Podravka Vegeta
  10. Ines Domjan – ŽRK Koka
  11. Maja Kožnjak – Eskisehir Hentbol S.K.
  12. Dora Krsnik – RK Podravka Vegeta
  13. Stela Posavec – RK Lokomotiva
  14. Ćamila Mićijević – Dunaujvarosi KKA
  15. Marijeta Vidak – RK Podravka Vegeta
  16. Larissa Kalaus – RK Lokomotiva
  17. Marina Glavan – RK Lokomotiva
  18. Žana Marić – KGHM Metraco Zaglebie Lubin
  19. Selena Milošević – RK Podravka Vegeta
  20. Dora Kalaus – RK Lokomotiva
Na popisu pričuvnih igračica našle su se:
  1. Mara Budić – ŽRK Dugo Selo ’55
  2. Magdalena Ećimović – ŽRK Split 2010
  3. Ekatarina Nemaškalo – RK Podravka Vegeta
  4. Lea Vukojević – Mosonmagyarovari KC SE
  5. Josipa-Paula Jerčinović – ŽRK Zamet
  6. Sara Šenvald – RK Lokomotiva
  7. Ivana Dragišić – ŽRK Koka
  8. Ivana Dežić – RK Podravka Vegeta
Stručno vodstvo čine:
  1. Goran Mrđen, izbornik
  2. Nikola Škorić, trener
  3. Nenad Rogulj, trener vratarki
  4. Alen Marošević, kondicijski trener
  5. Vesna Hodić, fizioterapeutkinja
  6. Goran Krušelj, fizioterapeut
  7. Ljerka Vresk, tehnička direktorica reprezentacije

Pratite nas i na Facebooku!
Logiraj se na Facebook.