Jadran do uvjerljive pobjede, Mladost ostaje bez Final 8

Polovičan uspjeh hrvatskih vaterpolo klubova u Ligi prvaka, Jadran do treće pobjede, Mladost poražena u Italiji.

Splitski Jadran na svom plivalištu ugostio je njemački Spandau 04 i slavio pobjedu sa 14:8. Splićani su stigli do treće pobjede u ligi prvaka i samim time zauzimaju peto mjesto na tablici. U prvom poluvremenu gosti iz Berlina uspjeli su rezultatski voditi, međutim Splićani do kraja druge četvrtine stižu do vodstva sa 6:5. Bilo je neizvjesno i nakon trećeg dijela, kada je Jadran imao svega dva pogotka prednosti. Posljednju dionicu domaćin je dobio s uvjerljivih 4:0, što je rezultiralo visokom pobjedom.

Zagrebačka Mladost gostovala je u Veroni i pretrpjela šesti ovosezonski poraz u Ligi prvaka. Talijani, drugoplasirana momčad skupine, slavila je s 12:9. Žapci su uspjeli do voditi svega u dva navrata kod rezultata 0:1 i 1:2, nakon toga kontrolu nad igrom preuzimaju domaćini. Obrana Mladostaša nije uspjela zaustaviti najboljeg strijelca Talijana Stefana Luonga, koji je uspio zabiti čak sedam pogodaka, dok je Ivan Marcelić sakupio 12 obrana. Mladost s osam osvojenih bodova zauzima šesto mjesto na tablici.