14.MEĐUNARODNI JUDO TURNIR „SVETI VID“

Judo klub Rijeka osvojio prvo mjesto na međunarodnom judo turniru Sveti Vid

Judo klub Rijeka osvojio prvo mjesto na međunarodnom judo turniru Sveti Vid

(foto: JK Rijeka)

Tradicionalni međunarodni judo turnir Sveti Vid, održan je 14. godinu za redom povodom obilježavanja zaštitnika  grada Rijeke.

Turnir je okupio 362 natjecatelja iz 29 klubova Latvije, BiH i Hrvatske. Natjecanje je održano za sve uzrasne kategorije od uzrasta dječaka i djevojčica pa sve do veterana. Na  otvorenju natjecanja, koje je otvorila pročelnica za sport gđa Vera Begić-Blečić,   demonstrirale su se  aktivnosti iz projekta grada Rijeke, Ri-Move, namijenjenog djeci osnovnih škola.  U sklopu navedenog  prezentirani su atletika, gimnastika i judo.

U ukupnom plasmanu riječki je klub osvojio prvo mjesto što je potvrdilo i njegovu dominaciju  natjecatelja u svim uzrasnim kategorijama.

Ukupni plasman:
1. JK“Rijeka“
2. JK“Istarski borac“-Pula
3. JK“Ippon“-Labin
4. JK“RIGA“-Latvia
5. JK“Zagrebačka judo škola“

Rezultati u nastavku…

RB IME I PREZIME UZRAST KATEGORIJA USPJEH
1. Mirčeta Ema U10 -25kg 1.mjesto
2. Brajović Greta U10 -32kg 3.mjesto
3. Trbović Tajana U10 -36kg 1.mjesto
4. Del Vechio Morana U10 -44kg 2.mjesto
5. Ridžal Arman U10 -38kg 2.mjesto
6. Emšo Danis U10 -38kg 3.mjesto
7. Čučak Enea U10 -46kg 3.mjesto
8. Barković Ivan U10 -30kg 2.mjesto
9. Dudić Arno U12 -27kg 3.mjesto
10. Pomazan Noah U12 -30kg 3.mjesto
11. Šaponja Vedran U12 -50kg 2.mjesto
12. Arzon Marino U12 -50kg 3.mjesto
13. Cota Klara U12 -32kg 3.mjesto
14. Stanišić Helena U12 -36kg 1.mjesto
15. Grozdanić Lucija U12 -52kg 2.mjesto
16. Oršić Bartol U12 -34kg 3.mjesto
17. Perica Karo U12 -46kg 3.mjesto
18. Jurdana Vito U14 -46kg 3.mjesto
19. Prpić David U14 -50kg 3.mjesto
20. Drozdek Marko U14 -60kg 1.mjesto
21. Miklić Katarina U14 -40kg 1.mjesto
22. Viljušić Luka U16 -55kg 1.mjesto
23. Grdinić Adrian U16 -66kg 1.mjesto
24. Funarić Antonio U16 -66kg 2.mjesto
25. Šušnić Lara U16 -44kg 1.mjesto
26. Mura Klara U16 -57kg 3.mjesto
27. Brkić Ena U16 -63kg 2.mjesto
28. Edmonds Rose Mia U16 +70kg 1.mjesto
29. Šušnić Dino U18 -66kg 1.mjesto
30. Brkić Lino Seniori -73kg 2.mjesto
31. Šušnić Dino Seniori -73kg 3.mjesto
32. Babić Luka Seniori -81kg 2.mjesto
33. Cvjetković Robert Seniori -81kg 3.mjesto
34. Purković Leo Seniori -90kg 3.mjesto
35. Barešić Dario Seniori -100kg 1.mjesto
36. Palangić Kenan Seniori +100kg 1.mjesto
37. Stanišić Goran Veterani -90kg 1.mjesto
38. Miroslav Predovan Veterani -90kg 3.mjesto

Pratite nas i na Facebooku!
Logiraj se na Facebook.