Jug bez problema savladao Waspo i skočio na treću poziciju

Maro Joković sa četiri pogotka bio je prvi strijelac susreta.

Vaterpolisti Juga CO upisali su još jednu pobjedu u Ligi prvaka, te su tako skočili na treće mjesto u svojoj skupini, dva kola prije kraja natjecanja.

Jug CO – Waspo Hannover 14:9 (4:1, 3:2, 4:5, 3:1)

Jugaši večeras nisu imali problema sa gostima iz Hannovera. Uvjerljivo su slavili rezultatom 14:9. Jug je već nakon prve četvrtine imao tri pogotka viška, a na poluvrijeme se otišlo sa visokih 7:3. Ulazak u drugo poluvrijeme nije bio na razini ostale tri četvrtine, pa su Nijemci uspjeli malo smanjiti zaostatak, međutim razlika u kvaliteti je velika na strani Juga i Gospari su zaključili utakmicu na najbolji mogući način.

Prvo ime susreta, bio je Maro Joković s četiri postignuta gola, Loren Fatović i Vicenzo Renzuto dali su po dva dok su se Marko Macan, Xavi Garcia, Viktor Rašović i Luka Lončar po jednom upisali u strijelce.

Ovom pobjedom su nakon dvanaest odigranih kola izbili na diobu trećeg mjesta sa Dynamom iz Moskve, preskočivši Bresciu, koja sad zaostaje dva boda.