Jug pobjedom protiv ZF Egera izborio četvrtfinale

Jug Dubrovnik ugostio je ZF Eger u Dubrovniku u sklopu Europske Lige Prvaka. Ulazeći u susret Jug je stajao na četvrtom mjestu skupine B, dok je treće, mjesto koje vodi u četvrt finale držao ZF Eger. Domaći osiguravaju treće mjesto te prolazak u polufinale pobjedom od 10:6 (3:2, 3:2, 3:1, 1:1).

Vaterpolisti Juga držali su cijelu utakmice pod svojom kontrolom. Završavajući prvu i drugu četvrtinu s minimalnim vodstvom, domaći su odigrali odličnu treću četvrtinu gdje osiguravaju četiri razlike. Nakon toliko skupljene prednosti u tri četvrtine pred gostima je bio veliki zadatak, koji na kraju nisu uspjeli izvršiti. Jug sa sigurnošću pobjeđuje u Dubrovniku.