Juniorska Liga prvaka: Porto prvi sudionik polufinala

Pijetlovi nisu imali šanse.

Prvi sudionik polufinala juniorske nogometne Lige prvaka momčad je Porta, koja je na Tottenham Training Centre pobijedila Tottenham sa sigurnih 2:0.

Gosti su očekivano bolje krenuli u susret i već u 11. minuti Austin je upisao prvu obranu nakon pokušaja Muse. Na drugoj strani tri minute kasnije Maghoma je pucao preko gola, a uslijedilo je čak pet uzastopnih kornera Pijetlova, no bez većeg učinka. Kazna stiže u 26. minuti kada Skipp postiže nespretni autogol za vodstvo gostiju. Pet minuta prije kraja prvog dijela Madi Queta je centrirao, a Irala Vera glavom povisio na 2:0.

Londonska momčad bolje je igrala u nastavku, no bilo je kasno. Pucali su Hinds, Shashoua i Bennetts, no pored gola, da bi najbolju priliku u nastavku imao Hinds, koji je u 65. minuti izašao sam ispred Coste, koji je ipak izbio njegovu loptu u korner.

Do kraja susreta nije bilo većih prilika te su Portugalci zasluženo izborili polufinale. U posljednjim sekundama utakmice Marsh je zaradio drugi žuti karton pa su domaćini ostali s igračem manje. A tko će Portu biti suparnik saznat ćemo sutra kada svoju utakmicu odigraju Real Madrid i Chelsea.