Juniorska LP: Atletico u ljepotici kola svladao Borussiju, Čolina s Monacom srušio Brugge!

Prve tri današnje utakmice su iza nas.

Odigrane su prve tri današnje utakmice trećeg kola grupne faze natjecanja juniorske Lige prvaka u kojima nismo vidjeli iznenađenja.

U skupini A Monaco je s 3:2 pobijedio Club Brugge. Kneževi su dva puta vodili preko Mfoma i Gouana, no oba puta domaćini su uspijevali izjednačiti golovima Fadige i De Ketelaere. Ipak, Gouano je svojim drugim golom u 94. minuti donio pobjedu Monacu. Mladi Hrvat David Čolina u igru je ušao u 96. minuti.

U istoj skupini igran je i još jedan susret, derbi susret između Borussije Dortmund i madridskog Atletica, koji je u dramatičnoj završnici slavio 4:3. Za Rojiblancose su po dva gola postigli Aitor Punal i Ruben Del Campo, dok je Manuel Pherai zabio za Borussiju. Na semaforu je do 80. minute stajalo 4:1, kada se ukazao Robin Kehr i dvama pogotcima u dvije minute smanjio na 4:3, no Nijemci nisu uspjeli stići do preokreta.

Jednu utakmicu vidjeli smo i u skupini B u kojoj je PSV u Eindhovenu remizirao s Tottenhamom 2:2. Iako su Nizozemci vodili golovima Piroea i Ihattarena, Pijetlovi su preko Edmond-Paris Maghoma Jadena Browna stigli do izjednačenja.

Juniorska Liga prvaka, treće kolo:

Skupina A

Club Brugge 2:3 Monaco (Fadiga 33., De Ketelaere 77. / 13. Mfomo, 66., 90+4. Gouano)

Borussia Dortmund 3:4 Atletico Madrid (Pherai 32., Kehr 80., 82. / 3., 34. Punal, 71., 75. Del Campo)

Skupina B

PSV Eindhoven 2:2 Tottenham Hotspur (Piroe 16.., Ihattaren 42. / 74. Maghoma, 90+5. Brown)